Бебешка Гривна Червен Конец и Сребро, Минерали, Подарък За Новородено Бебе, Дете

  • £39.00
    Unit price per 
Tax included.


Дизайнерска бебешка, детска гривна за момиче. Гривна с червен конец и сребро за бебе иле дете. Изработена с луксозна бижутерска корда червен конец, сребро 925 и естествени минерали аметист и ахат.